Termo drabužiai tik žiemai?!

“Heat Holders” - puikios kokybės termo drabužiai vyrams, moterims ir vaikams.

 

Asortimentą sudaro ne tik šilti apatiniai termo rūbai, bet ir nepamainomi viršutiniai: pirštinės, šalikai-movos, kepurės, termo pėdkelnės ir timpos.

 

Nepamainomas produktas “Heat Holders” asortimente yra šiltosios sąnarių šildyklės - jas galima dėvėti ant kelių, alkūnių, kojų ar rankų riešų.

 

Turime plonesnių apatinių rūbų kolekcijas, skirtas dėvėti šiltesnėmis sąlygomis - namuose ar biure: apatines maikutes, timpas, itin plonas kojines.

 

Taip pat - didžiulį šiltų kojinių pasirinkimą. Kojinių ilgis - iki pusės blauzdos arba iki kelių. Kojinės yra 3-jų storių: storiausios (TOG 2,3), vidutinio storumo (TOG 1,6) ir itin plonos (TOG 1). Turime kojinių-šlepečių su neslystančiu padu, šiltų mokasinų dėvėti namuose.

 

TOG - šilumos koeficientas. Pvz., TOG 1 reiškia, jog šios, itin plonos, tinkančios į kasdienių batų dydį kojinės, suteiks kojoms tiek pat šilumos, kiek 3 medvilninės kojinės užmautos viena ant kitos.

 

Klaidinga manyti, jog termo drabužiai turi būti dėvimi tik šaltuoju metų laiku. Dėl savo savybės išgarinti bei atstumti drėgmę, termo rūbus siūloma dėvėti ir esant drėgnam orui - taip išvengsite sąnarių skausmo. Atsižvelgiant į oro sąlygas, termo drabužių dėvėjimo sezonas Lietuvoje tęsiasi nuo spalio mėn. pradžios iki gegužės mėn. pabaigos. O plonesnes maikutes, timpas ir kojines galima dėvėti ir vėsią ar lietingą vasaros dieną.

 

Ne, “Heat Holders” termo drabužiuose nėra vilnos! Tad, viena iš patraukliausių šių termo rūbų savybių yra ta, jog jie yra švelnūs, nealergizuoja bei nedirgina odos. Nemažiau patraukli ir jų priežiūra: skalbiami įprastomis programomis, rūšiuojant pagal spalvas, iki 40°C temperatūroje. Lyginant su vilnoniais, šie termo drabužiai nesitraukia, nesivelia, tarnauja ilgiau ir jų nepuola kandys:)..

 

Todėl “Heat Holders” asortimente sau drabužių ras visi: aktyvaus laisvalaikio mėgėjai bei dirbantieji lauke, visi mėgstantys jaukiai ir šiltai laiką leisti namuose ar biuro darbuotojai.

Komentarai (0)