Prekių pristatymas ir grąžinimas

Užsakymo išsiuntimas

Heat Holders gaminių internetinė parduotuvė siūlo Jums 2 pristatymo galimybes:

  • Pristatymas į LP Express paštomatą;
  • Pristatymas Jūsų nurodytų adresu.

Pateikti ir apmokėti užsakymai (arba nurodyti kaip apmokami pristatymo metu) pristatomi per 2-3 darbo dienas.

Visi užsakymai turi unikalų sekimo kodą, kurio pagalba galite matyti kur šiuo metu yra jūsų užsakymas. Nuorodą su kodu gausite po to, kai užsakymas bus išsiųstas. Numerį galite rasti ir prisijungę prie savo paskyros prie užsakymo istorijos, paspaudus nuorodą „Informacija“ ties norimu užsakymu ir apačioje paspaudus ant siuntos numerio. Jūs būsite nukreipti į vežėjo informacinį puslapį su informacija apie Jūsų siuntos pristatymo būklę. Jeigu siuntos numeris neįrašytas, reiškia siunta dar neišsiųsta.

Siuntos pristatomos visoje šalyje. Norint užsakyti siuntos pristatymą į užsienį, susisiekite su mumis. Siuntas nurodytu adresu pristato LP Express kurjeriai, darbo dienomis nuo 8 iki 18 valandos. Tad renkantis šį pristatymo būdą, prašome nurodyti darbovietės adresą, jei nurodytu laiku būsite darbe. Komentarų laukelyje prašome nurodyte kitas pristatymo aplinkybes (darbovietės pavadinimą ar pan.). Pasirinkus prekių pristatymą į LP Express paštomatą, prekes galėsite atsiimti Jums patogiu metu iš nurodyto paštomato. Taip pat galėsite atsiskaityti už prekes banko kortele.

Jeigu siuntos atsiėmimo metu pamatysite, kad pakuotė yra apgadinta, būtinai pažymėkite tai pristatymo lape. Jūs turite pilną teisę nepriimti siuntos pažeista pakuote. Tokiu atveju siunta grįš mums atgal, o mes įsipareigojame siuntą pakartotinai pristatyti nemokamai tomis pačiomis sąlygomis.

Užsakymo grąžinimas

Pirkdami Heat Holders internetinėje parduotuvėje visuomet turite 100% pinigų grąžinimo garantiją. Siuntas galite grąžinti ir atgauti visus sumokėtus pinigus šiais atvejais:

  • Jei gavote ne tą prekę, kurią užsakėte;
  • Jeigu prekė yra brokuota ar neatitinka Jūsų kokybinių reikalavimų;
  • Tiesiog persigalvojote ir nusprendėte, kad nenorite užsakytos prekės;
  • Bet kokiu kitu atveju.

Mūsų tikslas, kad kiekvienas mūsų pirkėjas būtų visiškai patenkintas įsigyta preke, tad jeigu kažkas netenkina, mes visuomet rasime sprendimą.

Prekės, kurias norite grąžinti ne dėl Jūsų kaltės (brokas, ne ta prekė, ne tas dydis ir pan.), paimamos mūsų kurjerių ir už tai papildomai mokėti nereikia. Prekės, kurias norite grąžinti dėl kitų nuo mūsų nepriklausančių priežasčių, teks mums atsiųsti patiems apmokant siuntimo išlaidas. Informuojame, kad jei prekių grąžinimo priežastis nepriklauso nuo mūsų (apsigalvojote, užsakėte vienokį dydį ar spalvą, bet vėliau persigalvojote ir pan.) ir Jūs norite atgauti sumokėtus pinigus, prekių pristatymo išlaidos į grąžinamą sumą neįtraukiamos. Visais kitais atvejais grąžinama visa sumokėta pinigų suma. Prekes grąžinti galite per 14 dienų nuo užsakymo gavimo.