Naudojimosi internetine parduotuve Heatholders.lt taisyklės

Rekomenduojame perkant internetinėje parduotuvėje HeatHolders.lt sukurti vartotojo paskyrą. Tuomet kitą kartą perkant nebereikės iš naujo suvedinėti pristatymo adresų ar kitos informacijos, tad apsipirkimą įvykdysite kelių mygtukų paspaudimu. Norėdami tai padaryti, sekite viršutinėje dešinėje lango daylyje spauskite nuorodą Registruotis. Vedlys kiekviename žingsnyje paaiškins, kokią informaciją reikia suvesti. Galite būti ramūs dėl savo asmeninių duomenų - jie bus naudojami tik pristatymo įvykdymui; trečiosioms šalims jie nebus perduodami jokiais tikslais. Taip pat galite pirkti mūsų internetinėje parduotuvėje ir nesukūrę paskyros. Tuomet kiekvieną kartą perkant reikės suvedinėti visus duomenis.

Parduotuvėje išsirinkite norimas prekes ir pridėkite jas į krepšelį. Norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad dauguma prekių turi tam tikrų pasirinkimų - spalvą, dydį ar kitų parametrų. Tad renkantis būkite atidūs. Kuomet išsirinksite visas norimas prekes ir pridėsite jas į pirkinių krepšelį, spauskite dešinėje viršutinėje ekrano dalyje esančią pirkinių krepšelio piktogramą ir iššokusiame langelyje paspauskite "apmokėti".   

Kuomet atliksite visus aukščiau aprašytus veiksmus, Jūsų paprašys pasirinkti pristatymo adresą. Jeigu dar neturite suvedę nei vieno pristatymo adreso, tą padaryti galite paspaudę mygtuką "pridėti naują adresą". Atminkite, kad galite nurodyti ne tik savo, bet ir savo artimųjų ar draugų, kuriems norite įteikti malonią dovaną, adresą. Taip pat galite pridėti žinutę prie užsakymo (pavyzdžiui nurodyti patogiausią pristatymo laiką).

Kitame žingsnyje pasirinkite pristatymo būdą. Šiuo metu galite rinktis iš dviejų pristatymo būdų - pristatymo į LP Express paštomatą ir pristatymą per kurjerius nurodytu adresu Lietuvoje. Kuomet pasirinksite pristatymo būdą, apačioje reikės pažymėti varnelę ties "sutinku su naudojimo sąlygomis". Kai tą padarysite spauskite mygtuką "Pirmyn"

Kitame lange spauskite ant mokėjimo būdo, kuriuo norėtumėte apmokėti už pirkinių krepšelį. Galite rinktis iš 3:

  • Mokėjimas bankiniu pavedimu. Mūsų bankas yra LUMINOR, tad darant pavedimą iš LUMINOR banko įmoką gausime iš karto. Įmokos iš kitų bankų bus gautos per 1 d.d.
  • Apmokėjimas pristatymo metu. Pasirinkus šį būdą, už prekes reikės mokėti tik jas atsiimant. Pristatant prekes kurjeriui reikės apmokėti grynaisiais (pasiruoškite sumą be grąžos); pristatant prekes į paštomatą, apmokėti galėsite banko kortele.
  • Apmokėjimas per Paysera.com sistemą. Įmoką per šią sistemą gausime iš karto. 

Jūsų užsakymas bus suruoštas ir išsiųstas per 1 darbo dieną nuo apmokėjimo gavimo. Jeigu negausite savo užsakymo per 4 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo ir/ar apmokėjimo, būtinai kreipkitės į mus. 

Jeigu bet kuriuo momentu kils klausimų dėl apsipirkimo mūsų parduotuvėje, maloniai prašome kreiptis telefonu 8 670 94498 arba el. paštu aldile {eta} aldile.com.