Apie mus

Svetainę HeatHolders.lt prižiūri ir administruoja įmonė UAB Inotra. Įmonės rekvizitai:

UAB Inotra

Minties g. 8A-103, LT-09225 Vilnius
Įmonės kodas: 302684258
PVM mokėtojo kodas: LT100006485010
Telefonas: 8 679 01020
El. pašto adresas: order {eta} inotra.lt

Domenas Heatholders.lt priklauso Drew Brady & Co. Ltd. kompanijai, registruotai Didžiojoje Britanijoje.

Įmonė UAB Inotra jau nuo 2011 metų žiemos sezono yra oficialus Heat Holders prekinio ženklo atstovas Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Ne vieną žiemą rinkai tiekiame pačius šilčiausius ir kokybiškiausius, bei, žinoma, originalius, Heat Holders gaminius. Siekiame, kad kiekvienas mūsų pirkėjas būtų 100% patenkintas tiek mūsų servisu, tiek gaminiais ir jų savybėmis, tad jeigu turite mums patarimų, kaip pagerinti mūsų teikiamas paslaugas, mes visuomet Jus išklausysime.  

Asortimentą nuolat pildome išskirtiniais prekių ženklais, kurių atitiktų įvairių klientų poreikius. Tarp mūsų atstovaujamų prekių ženklų rasite švedų Happy Socks, anglų Seal Skinz ir MacWet, amerikiečių ToeSox prekių ženklus.

Mūsų tiekiamus gaminius jau spėjo šimtai įvairių pomėgių ir poreikių pirkėjų, nes užtikriname, kad visos prekės veiks būtent taip, kaip aprašyta. Nerandate mūsų atstovaujamo prekųs ženklo norimos prekės? Susisiekite ir mes jums ją užsakysime, nes dirbame tiesiogiai su gamintojais. 

Jeigu Jums kils klausimų dėl mūsų siūlomų prekių, visuomet maloniai prašome kreiptis į mus telefonu 8 679 01020 arba el. paštu order {eta} inotra.lt