Privatumo taisyklės

Asmens duomenų apsauga

1. Pirkėjas užsakydamas prekes atitinkamuose Pardavėjo pateikiamuose informacijos laukuose turi nurodyti prekių užsakymo tinkamam įvykdymui būtinus savo asmens duomenis: vardą, pavardę, prekių pristatymo adresą, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą.

2. Pirkėjas patvirtindamas šias Taisykles sutinka, jog 1. punkte nurodyti jo asmens duomenys būtų tvarkomi prekių ir paslaugų pardavimo elektroninėje parduotuvėje HeatHolders.lt.

3. Pirkėjas, sutinka, kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi prekių ir paslaugų pardavimo Pardavėjo elektroninėje parduotuvėje tikslu. Taip pat sutinka, kad jo nurodytais elektroninio pašto adresu ir telefono numeriu būtų siunčiami informaciniai pranešimai, kurie būtini prekių užsakymui įvykdyti.

4. Pardavėjas įsipareigoja nesiųsti tiesioginės rinkodaros informacijos, jei pirkėjas užsakymo pateikimo metu nurodė, kad tokios informacijos gauti nepageidauja. Pirkėjas, užsisakęs tiesioginės rinkodaros informaciją iš pardavėjo, turi teisę bet kuriuo metu atsisakyti tokios informacijos parašydamas pardavėjui aldile {eta} aldile.lt. 

5. Pardavėjas patvirtina, jog Pirkėjo nurodyti asmens duomenys bus tvarkomi tik prekių ir paslaugų pardavimo elektroninėje parduotuvėje HeatHolders.lt, Pardavėjo tiesioginės rinkodaros (jei užsakyta) ir tinkamos elektroninės prekybos vykdymo tikslu. Pardavėjas įsipareigoja neatskleisti Pirkėjo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus Pardavėjo partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas, su Pirkėjo užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais Pirkėjo asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktų numatyta tvarka.

6. Pardavėjo, Lietuvos pašto ar pristatymo Kurjerių tarnybos darbuotojui pateiktas Pirkėjo asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas ir jame esantys Pirkėjo duomenys naudojami tik tinkamam asmens tapatybės identifikavimui.

7. Pardavėjas informuoja, kad šioje internetinėje parduotuvėje naudojami slapukai, kurie pagerina apsipirkimo ir naršymo kokybę.