Daugkartinių lyginamųjų bandymų metu nustatyta, jog Heat Holders kojinės yra kur kas šiltesnės lyginant su įprastomis medvilninėmis ar panašios paskirties termo kojinėmis. Tą parodo išmatuotas TOG (angl. Thermal Overall Grade) reitingas, skirtas matuoti tekstilės gaminių savybes išlaikyti šilumą.

Kad kojos sušaltų, nebūtina laukti žiemos, užtenka kad aplinkos temperatūra nukristų žemiau 15 laipsnių šilumos. Tuomet, jeigu nedėvite atitinkamos aprangos, organizmas kartu su visu kūnu pradeda šalti. Smegenys "liepia" nebevarinėti taip aktyviai kraujo į galūnes ir visą šilumą sutelkti ties gyvybiškai svarbiais organais. Dėl to kojos ir rankos nušala pirmiausiai. Prisiminkite vakarus, kuomet už lango lija lietus, namuose dar neįjungtas šildymas - gelbsti tik puodelis karštos arbatos ir pledukai ar net elektrinis radiatorius. O kaip būna per žiemos šventes? Sartų ežero lenktynės, Kaziuko mugė, Užgavėnės, Naujųjų metų renginiai ir t.t. - dažniausiai gerus prisiminimus lydi nuoskaudos dėl sušalusių kojų ir rankų bei noras kuo greičiau važiuoti namo.

Ar pasikeistų nuomonė apie žiemą, jeigu turėtumėm universalų drabužį, kuris būtų ne tik patogus ir madingas, bet kartu ir gerai šildytų? Gal tuomet nevarytumėm žiemos iš kiemo per Užgavėnes? Dauguma vakarietiškų gaminių nėra skirti mūsų žiemai, o tik lengvam šaltukui, kokį mes pajaučiame dar rudens viduryje, todėl dažnai "žieminiai" batai neapsaugo mūsų kojų taip, kaip turėtų. Tačiau Heat Holders gamintojai užsimojo sukurti produktą, kuris tiktų net arktinės žiemos sąlygomis! Po 2 metų trukusių bandymų ir patentavimo darbų, pasaulį išvydo šilčiausia pora kojinių, kokia tik šiuo metu yra rinkoje!

Heat Holders – pačios šilčiausios kojinės, kurios neleis sušalti jūsų kojoms! Unikali 3 pakopų gamybos technologija leido pasiekti net 2,34 šiluminį TOG reitingą, kuomet konkuruojančių gamintojų panašios paskirties kojinės pasiekia vos 1,2-1,75 reitingus. Su šiomis kojinėmis nebaisi jokia žiema!

Panaudojus geriausią Heat Holders kojinių gamybos patirtį buvo sukurta šildančių termo apatinių drabužių linija vyrams bei moterims. Vyrai gali džiaugtis ypač šiltomis, maloniai priglundančiomis, nespaudžiančiomis ir puikiai drėgmę šalinančiomis įvairių dydžių apatinėmis kelnėmis bei bliuzonais. Moterys pamalonintos dar labiau: jos gali rinktis iš dviejų tipų tamprių, liaudyje vadinamų timpų, bei termo bliuzonų. Vienos tamprės yra šildančios, 140 DEN tankumo, kitos - naujos kartos tamprės, kurios yra plonesnės ir pasižymi pačiomis geriausiomis Heat Holders gaminių savybėmis išlaikyti šilumą bei garinti drėgmę. Šios tamprės (timpos) gali būti naudojamos kaip pirmasis apatinis drabužių sluoksnis ruošiantis slidinėti, į kalnus ar šiaip nemaloniu oru siekiant sušilti. Šios timpos ypatingos tuo, kad turi siūles tik vidinėse kojų pusėse - siūlių iš galo ar priekio nėra. Bliuzonai taip pat pasižymi ypatinga konstrukcija ir maksimaliai priglusdami prie kūno puikiai pašalina bet kokią drėgmę.

Su Heat Holders gaminiais žvejyba, medžioklė, būriavimas, jodinėjimas, važinėjimas motociklais ar bet kokia kita veikla gamtoje taps kur kas malonesne, nes nebereikės jaudintis dėl nuolat šąlančių galūnių ir viso kūno. Šaltąjį metų laikotarpį pasirūpinkite tinkama apranga ir leiskite sau mėgautis visais gamtos teikiamais malonumais!

Kojines rekomenduojama mūvėti tiems, kuriems dažnai šąla kojos (kenčia nuo Reino sindromo) ar tiems, kurie daug laiko praleidžia lauke ir nori jaustis komfortiškai. Kojinių vidus yra intensyviai šukuotas, kas suteikia šilko švelnumo pojūtį. Heat Holders  „negraužia“ odos ir maloniai priglunda, nealergizuoja; todėl nereikia mautis antros poros kojinių. Maža to, unikali gamybos technologija užtikrina efektyvų drėgmės išgarinimą. Tas pats galioja ir termo apatiniams bei pirštinėms ir kepurėms - visų Heat Holders gaminių vidus yra apdirbtas specialia technologija, todėl sukuria šilko švelnumo pojūtį juos dėvint.

Ką reikia žinoti?

  1. Prieš kelionę žiemą ar į šaltus kraštus, būtina pasirūpinti šiltais drabužiais. Esant ekstremalioms sąlygoms, pirmiausiai pradeda šalti galūnės, todėl parinkus tinkamą avalynę ir kojines Jūs jausitės komfortiškai ilgą laiką.
  2. Heat Holders kojinės yra storesnės, nei įprastos medvilninės kojinės, tad jas patogu bus mūvėti su laisvesniais batais. Šios kojinės ypač tiks mūvėti su turistiniais, žvejo, medžiotojo, sodo ar guminiais batais. Taip pat labai tinka mūvėti su populiariaisiais „ugiais“. Jeigu jūsų nešiojami žieminiai batai yra šiek tiek laisvesni, Heat Holders kojinės bus puikus pasirinkimas.
  3. Neapsigaukite - sintetiniai audiniai dažnai pasižymi geresnėmis savybėmis nei natūralūs audiniai, tad išvydę "akrilas" prie gaminio sudėties nenusisukite. Skirtingos mezgimo technologijos ir žaliavos paruošimo būdas leidžia išgauti visiškai kitokias gaminių savybes. Heat Holders gaminiai gaminami tik iš aukščiausios rūšies sintetinių ir natūralių pluoštų, kas ir leidžia pasiekti tas jų savybes, kurias deklaruoja gamintojas - ypatingą komfortą ir šilumą bet kokiomis sąlygomis. Dauguma gaminių (kojinės, pirštinės) sudėtyje turi atsparumą dėvėjimuisi suteikiančio poliesterio, kas pailgina gaminių nešiojimo laiką. Elastanas leidžia prisitaikyti gaminiui prie kiekvieno žmogaus unikalių kūno formų ir netrikdyti kraujotakos. Taip pat gaminiai yra nealergizuojantys ir nedirginantys odos.
  4. Prie kiekvieno gaminio yra nurodytas dydis bei, kur yra poreikis, nurodytas dydžio paaiškinimas. Heat Holders gaminiai yra standartinių dydžių (nei padidinti, nei pamažinti), tad jeigu nešiojate M dydį, tokį ir rinkitės mūsų parduotuvėje.
  5. Visus Heat Holders gaminius galima skalbti skalbimo mašinoje iki 40 laipsnių temperatūros. Patartina neišversti gaminių prieš skalbimą, kad intensyviai šukuotas vidinis sluoksnis neatsiskirtų. Detalesnė informacija apie gaminių priežiūrą pateikiame prie kiekvieno gaminio aprašymo.
  6. Pamirškite keletą sluoksnių apatinių drabužių ir kojinių. Užtikriname jus, kad tinkama apranga ir Heat Holders apatiniai drabužiai, pirštinės, kepurės bei kojinės yra viskas ko reikia bet kokiai žiemai!
  7. Ir galiausiai: tik tuomet, kai jaučiatės šiltai ir komfortiškai, galite pilnai pajusti žiemos teikiamus malonumus! Heat Holders – ir jokia žiema nebaisi!