Šiltos darbo kojinės vyrams HEAT HOLDERS

Heat Holders šiltos darbinės kojinės su pastiprintu kulnu bei pirštais – kad būtų dar atsparesnės trinčiai.

16,00 € su mok.
su mok.
Šios prekės daugiau nebeturime
Aprašymas
Atsiliepimai
Aprašymas

Dažniausiai rinkoje siūlomos darbo kojinės niekuo nesiskiria nuo įprastinių kojinių. Tačiau Heat Holders šiltos darbo kojinės išskirtinės tuo, kad turi sustiprintas sritis ties kulnu ir pirštais, todėl yra atsparesnės dėvėjimuisi nei įprastos kojinės. Tai tikras išsigelbėjimas tiems žmonėms, kurie didžiąją dienos dalį praleidžia šaltame ore, nes nebereikės mautis kelių sluoksnių kojinių, norint, kad kojos išliktų šiltos. Aksomo švelnumo intensyviai šukuotas kojinių vidus visiškai nealergizuoja ir nedirgina odos, be to puikiai sugeria prakaitą nuo kojų, kas užtikrina komfortą ilgesnį laiką. Sudėtyje esantis elastanas suteikia kojinei tamprumo, todėl ji gerai prisitaiko prie kojos formos. Heat Holders šiltos darbo kojinės yra būtent tai, ko reikia jūsų kojoms!

Heat Holders gaminiai turi išmatuotą šilumos išlaikymo reitingą (angl. TOG – Thermal Overall Grade), kuris parodo gaminio savybes išlaikyti šilumą. Daugybės bandymų metu nustatyta, kad Heat Holders yra bene pačios šilčiausios kojinės (turi 2,3 šilumos reitingą; tai net 7 kartus daugiau, nei įprastos medvilninės kojinės).

Darbo kojinės Heat Holders yra storesnės už įprastas medvilnines kojines, tad patogiausia jas mūvėti bus su laisvesniais batais: guminiais, auliniais, darbo batais ir pan.

Priežiūra: Heat Holders kojines galima skalbti automatinėje skalbimo mašinoje, iki 40°C vandenyje, neišvertus.

Sudėtis: 91% akrilas, 5% nailonas, 3% poliesteris, 1% elastanas.

Dydis: universalus, 39-45 EUR, 6-11 UK.

Ilgis: iki pusės blauzdos.

Gamintojas: Drew Brady & Co Ltd., patento numeris UK 1007501.8.

Reviews
Andrius 2017-11-15

Puikios kojinės darbui

Nusipirkau pernai Nordikoje per Kalėdinę mugę ir visą žiemą atnešiojau, šįkart grįžau ir sau, ir dovanoms :) tikrai geras daiktas!

Parašyti savo atsiliepimą !

Parašyti atsiliepimą

Šiltos darbo kojinės vyrams HEAT HOLDERS

Šiltos darbo kojinės vyrams HEAT HOLDERS

Heat Holders šiltos darbinės kojinės su pastiprintu kulnu bei pirštais – kad būtų dar atsparesnės trinčiai.

* Privalomi laukai