Šiltos kojinės vaikams, HEAT HOLDERS

Šiltos kojinės vaikams, puikiai tiks mūvėti su auliniais ar guminiais batais.

14,00 € su mok.
su mok.
3 prekės
Yra sandėlyje
Aprašymas
Atsiliepimai
Aprašymas

Vaikiškos šiltos kojinės Heat Holders pasižymi tomis pačiomis puikiomis šilumą išlaikančiomis savybėmis kaip ir suaugusiųjų kojinės. Šios ilgos kojinės yra puikus pasirinkimas mūvėti su auliniais ar guminiais batais. 

Kojinės gaminamos tik iš aukščiausios rūšies pluoštų. Ypatingai paruoštas akrilas pasižymi geromis šilumą laikančiomis ir drėgmę sugeriančiomis savybėmis. Nailonas suteikia kojinėms tvirtumo, elastanas ir poliesteris leido sukurti ypač plataus dydžių diapazonų kojines, kurios nespaus kojos net ir nešiojant jas visą dieną! Švelniai priglundantis kraštelis nespaudžia kraujagyslių, todėl jausitės komfortiškai ilgą laiką.

Visos šiltos kojinės Heat Holders kojinės yra 3 sluoksnių:

  1. Intensyviai šukuotas vidinis sluoksnis, esantis arčiausiai odos puikiai sugeria drėgmę ir sulaiko ypač daug šilumos prie kojų. Aukštos kokybės žaliavos leido pasiekti šilko švelnumo tekstūrą, todėl kojinės yra ypatingai švelnios ir „nekanda“ odos, kaip vilnos gaminiai.
  2. Ilgi kilpiniai šereliai, esantys viduriniajame sluoksnyje, perima drėgmės perteklių iš arčiausiai odos esančio sluoksnio ir išgarina ją viršutiniame sluoksnyje. Smulkūs oro tarpeliai kilpose leidžia sulaikyti dar daugiau šilumos arčiau kūno.
  3. Išorinis sluoksnis pasižymi geromis šilumą izoliuojančiomis ir drėgmę garinančiomis savybėmis. Tai ypač svarbu, kadangi šlapios kojos žymiai greičiau praranda šilumą ir galiausiai sušąla. Sudėtyje esantis nailonas užtikrina nešiojamų kojinių ilgaamžiškumą.

Vaikiškos šiltos kojinės yra storesnės už įprastas medvilnines kojines, tad rinkitės laisvesnius batus. Idealiai tinka su guminiais ar auliniais batais.

Sudėtis: 91% akrilas, 5% nailonas, 3% poliesteris, 1% elastanas.

Priežiūra: skalbti kojines galima šiltame iki 40°C laipsnių vandenyje skalbimo mašinoje. Būtina įsitikinti, kad prieš skalbimą kojinės nebus išverstos, kad neatsiskirtų vidinio sluoksnio plaušeliai.

Dydis: 27-33 ir 34-39

Ilgis: iki pusės blauzdų.

Heat Holders gaminiai yra patentuoti Didžiojoje Britanijoje. Patento numeris: UK 1007501.8 

Parašyti atsiliepimą

Šiltos kojinės vaikams, HEAT HOLDERS

Šiltos kojinės vaikams, HEAT HOLDERS

Šiltos kojinės vaikams, puikiai tiks mūvėti su auliniais ar guminiais batais.

* Privalomi laukai