Šiltos, itin plonos kojinės moterims, HEAT HOLDERS ULTRA LITE

Heat Holders šiltos plonos kojinės dabar tinka ir su kasdieniais batais!

TOG - 1.0

11,00 € su mok.
su mok.
Šios prekės daugiau nebeturime
Aprašymas
Atsiliepimai
Aprašymas

Bene pačių šilčiausių kojinių Heat Holders ploniausia versija kuri tilps į kasdienius jūsų batus. Šiltos kojinės Heat Holders nepamainomos tuomet, kai už lango spaudžia šaltukas; arba jei kenčiate dėl nuolat šąlančių kojų (Reino sindromo). Kojinės pagamintos taip, kad sulaikytų prie kūno kaip įmanoma daugiau šilumos, bet kartu išgarintų visą prakaitą nuo kojų. Šios šiltos kojinės yra trisluoksnės:

  • Arčiausiai kūno esantys šukuoti šereliai sugeria drėgmę nuo kojų ir perduoda ją į išorinius sluoksnius. Tarp šerelių esantys mikro tarpeliai užrakina šiltą orą ir neleidžia jam ištrūkti.
  • Vidurinysis sluoksnis sudarytas iš didelių kilpų, kurių tarpuose išlaikoma dar daugiau šilto oro (kurį natūraliai išskiria jūsų kūnas).
  • Išorinis sluoksnis – ypač tankiai austas akrilas, kuris gerai išgarina perimtą drėgmę, tačiau neleidžia ištrūkti šilumai.

Jos tik vos vos storesnės už įprastas medvilnines kojines, tačiau net keletą kartų šiltesnės!

Heat Holders gaminiai turi išmatuotą šilumos išlaikymo reitingą (angl. TOG – Thermal Overall Grade), kuris parodo gaminio savybes išlaikyti šilumą. Daugybės bandymų metu nustatyta, kad Heat Holders yra bene pačios šilčiausios kojinės, tiesa plonesnė kojinių versija turi šiek tiek mažesnį šilumos reitingą (1,0, kuomet įprastos Heat Holders šiltos kojinės turi 2,3 šilumos reitingą), bet jos  puikiai tinka mūvėti su kasdieniai batais, kadangi yra beveik trigubai plonesnės nei įprastos Heat Holders kojinės.

Priežiūra: Heat Holders kojines galima skalbti automatinėje skalbimo mašinoje, iki 40°C vandenyje, neišvertus.

Sudėtis: 89% akrilas, 10% nailonas, 1% elastanas.

Dydis: universalus, 37-42 EUR, 4-8 UK.

Ilgis: iki pusės blauzdos.

Gamintojas: Drew Brady & Co Ltd., patento numeris UK 1007501.8.

Parašyti atsiliepimą

Šiltos, itin plonos kojinės moterims, HEAT HOLDERS ULTRA LITE

Šiltos, itin plonos kojinės moterims, HEAT HOLDERS ULTRA LITE

Heat Holders šiltos plonos kojinės dabar tinka ir su kasdieniais batais!

TOG - 1.0

* Privalomi laukai