Šiltos vyriškos kojinės iki kelių HEAT HOLDERS , ORIGINAL

Vienspalvės šiltos ilgos kojinės Heat Holders puikiai tiks mūvėti su guminiais ar auliniais batais. Kojinių ilgis - iki kelių. 

16,00 € su mok.
su mok.
1 prekė
Aprašymas
Atsiliepimai
Aprašymas

Ilgos Heat Holders kojinės puikiai tiks tiems, kurie neįsivaizduoja laisvalaikio ar darbo patalpoje, nesvarbu koks oras už lango. Šios ypatingai šiltos kojinės sukurtos tam, kad puikiai šildytų kojas net ir arktinės žiemos sąlygomis. Šios šiltos kojinės puikiai tiks poledinės žūklės, medžioklės, grybavimimo, uogavimo mėgėjams; taip pat visiems, dirbantiems lauko darbus. Kojinių kraštelis yra nespaudžiantis, vidus - šilko švelnumo ir nealergizuojantis odos. Speciali gamybos technologija ir aukščiausios kokybės žaliavos leido sukurti tokias šiltas kojines, kurios ne tik idealiai sulaiko šilumą prie pėdų ir blauzdų, bet ir pašalina drėgmės perteklių. Maža to, kojinės turi savybę atstumti nemalonius kvapus, tad skalbti jas bus galima rečiau.

Gaminant kojines naudojama 3 pakopų patentuota gamybos technologija, kurios metu sukuriama po vieną sluoksnį:

  • Išorinis sluoksnis, pagamintas taip, kad išgarintų maksimalų drėgmės kiekį, gautą iš vidinių kojinių sluoksnių. Izoliuojančios siūlės sulaiko ypač daug šilumos viduje ir neleidžia kojoms atvėsti. Šio sluoksnio sudėtyje yra poliesterio, kuris padaro kojines atsparesnes dėvėjimuisi.
  • Viduriniajame sluoksnyje esantys ilgi kilpiniai šereliai puikiai sugeria drėgmės perteklių nuo kojų ir perduoda ją išoriniam sluoksniui. Kilpose esantys oro tarpeliai veikia lyg termosas, sulaikantis šilumą prie pat kūno.
  • Arčiausiai kojų esantis intensyvaus šukavimo sluoksnis yra švelnus lyg šilkas. Jis užtikrina, kad komfortiškai jausitės net ir po visos dienos kojinių mūvėjimo. Taip pat šis sluoksnis sulaiko šilumą prie kojų bei sumažina batų keliamą trintį.
 
Heat Holders kojinės pasižymi ypatingomis šilumos išlaikymo savybėmis, ką įrodo išmatuotas 2,3 šiluminis TOG (angl. Thermal Overall Grade) reitingas. Daugkartinių bandymų metu nebuvo rinkoje nebuvo surasta kita taip pat šildanti pora kojinių - net ir žymiausių gamintojų gaminiai toli gražu neprilygo Heat Holders kojinių šiluminėms savybėms. Tad drąsiai galima teigti, kad Heat Holders yra bene pačios šilčiausios kojinės šiuo metu esančios rinkoje, kuo jau įsitikino šimtai Lietuvos ir milijonai pasaulio laimingų pirkėjų. 

Priežiūra: Heat Holders kojines galima skalbti automatinėje skalbimo mašinoje, iki 40°C vandenyje, neišvertus.

Sudėtis: 91% akrilas, 5% nailonas, 3% poliesteris, 1% elastanas.

Dydis: universalus, 39-45 EUR, 6-11 UK.

Ilgis: iki kelių.

Gamintojas: Drew Brady & Co Ltd., patento numeris UK 1007501.8.

Reviews
Saulius K 2014-10-29

Laiminga šeimyna

Pasiėmiau porą sau, porą žmonai ir porą mažajam. Su guminiais, kaip kad rašo, idealus pasirinkimas. Užsakymą, kaip nekeista, gavau tą pačią dieną :)
Ačiū ir sėkmės! Tikrai dar grįšim kai labiau pašals

  • 2 iš 2 žmonių mano, kad šis atsiliepimas naudingas.
Parašyti savo atsiliepimą !

Parašyti atsiliepimą

Šiltos vyriškos kojinės iki kelių HEAT HOLDERS , ORIGINAL

Šiltos vyriškos kojinės iki kelių HEAT HOLDERS , ORIGINAL

Vienspalvės šiltos ilgos kojinės Heat Holders puikiai tiks mūvėti su guminiais ar auliniais batais. Kojinių ilgis - iki kelių. 

* Privalomi laukai