Apie mus

Svetainę HeatHolders.lt prižiūri ir administruoja įmonė UAB Inotra. Įmonės rekvizitai:

UAB Inotra

Laisvės pr. 60, LT-05210 Vilnius
Įmonės kodas: 302684258
PVM mokėtojo kodas: LT100006485010
Telefonas: 8 679 01020
El. pašto adresas: info {eta} inotra.lt

Domenas Heatholders.lt priklauso Drew Brady & Co. Ltd. kompanijai, registruotai Didžiojoje Britanijoje.

Įmonė UAB Inotra jau nuo 2011 metų žiemos sezono yra oficialus Heat Holders prekinio ženklo atstovas Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Ne vieną žiemą rinkai tiekiame pačius šilčiausius ir kokybiškiausius, bei, žinoma, originalius, Heat Holders gaminius. Siekiame, kad kiekvienas mūsų pirkėjas būtų 100% patenkintas tiek mūsų servisu, tiek gaminiais ir jų savybėmis, tad jeigu turite mums patarimų, kaip pagerinti mūsų teikiamas paslaugas, mes visuomet Jus išklausysime.  

Mūsų tiekiamus gaminius jau spėjo pamėgti žvejai, medžiotojai, keliautojai, žmonės, kenčiantys nuo Reino sindromo (kuomet nuolat šąla galūnės) ir visi, kurie vertina šilumą bei komfortą ir reikalauja maksimalios kokybės. Dauguma mūsų klientų jau nebeįsivaizduoja žiemos be poros Heat Holders kojinių, iškylos be šildančių termo apatinių, darbų lauke be tos šilumos, kurią suteikia Heat Holders. Šį prekinį ženklą jau įvertino ne tik pirkėjai, bet ir tokie specializuotų prekių flagmanai kaip Zala Arms, Vollit, Oksalis ir kiti. Mūsų gaminius taip pat rasite didžiausiuose internetiniuose prekybos centruose. 

Tik mūsų internetinėje parduotuvėje rasite visą siūlomą Heat Holders gaminių spektrą: įvairių stilių ir spalvų šiltas kojines vyrams, moterims ir vaikams; šiltas įvairių spalvų pėdkelnes ir timpas; ypač kokybiškus termo apatinius drabužius vyrams ir moterims; šiltas žiemines kepures ir pirštines; sąnarių šildykles; kaklo šildykles, pledus bei kitų gaminių.

Jeigu Jums kils klausimų dėl Heat Holders gaminių, visuomet maloniai prašome kreiptis į mus telefonu 8 679 01020 arba el. paštu info {eta} inotra.lt